FSMVÜ - Online Ödeme Sistemi
  • Eğitim-Öğretim ücretinizi online olarak güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz

İPTAL / İADE

Yanlış ya da mükerrer yapılan işlemlerin iptal veya iadesi için 0212 521 81 00 (Dahili 1060) nolu telefonu arayabilir veya scelik@fsm.edu.tr adresine mail gönderebilirsiniz.
Online tahsilat sisteminden 3d veya sanal pos ile yapılan tahsilatlarda itiraz süreci 10 iş günüdür. Kart sahibinin tarafımıza yazılı iade-İptal talebinde bulunmasından itibaren 7 iş günü içerisinde Üniversitemiz tarafından değerlendirme yapılıp öğrencimize bilgi verilecektir. 10 iş günü sonrasındaki talepler değerlendirilmeyecektir.

FSM Vakıf Üniversitesi Eğitim Sözleşmesi gereği;

Üniversitemize kayıt yaptıran öğrenci, üniversitenin ek kontenjan ilanı için YÖK'e yapacağı bildirimden sonra kayıt sildirme talebinde bulunur ve kaydı silinirse, yıllık ücret tahsil edilir. Ara sınıflarda kayıt yenileyip ödemesini yapan öğrenci, güz dönemi başladıktan sonra yazılı olarak kayıt sildirme talebinde bulunursa kaydı silinir ve sadece güz dönemi ücretini öder. Bahar dönemi başladıktan sonra yazılı olarak kayıt sildirme talebinde bulunup kaydı silinen öğrenciden yıllık ücretin tamamı alınır.